Szanowni Państwo,

w związku z wchodzącymi w życie 25 maja br. nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO), informujemy, że Pani/Pana dane osobowe znajdują się w naszej bazie i zostały odpowiednio zabezpieczone.

Administratorem danych jest Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe na potrzeby kontaktu oraz  w celach związanych z realizacją poszczególnych zadań.

 1. Administrator danych: Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza,
  Żołny 56a, 02-815 Warszawa, tel. 730-050-033;
  e-mail: szkoleniekw@uniasport.pl. Aby cofnąć swoją zgodę na przetwarzanie danych należy skontaktować się na podany adres mailowy lub telefon.
 2. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest konieczność realizacji zadań przez Unię Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora przez okres niezbędny do realizacji zadań  oraz wynikających z przepisów prawno-podatkowych.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane osobom/stronom/państwom trzecim.
 5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty, którym Administrator ma obowiązek przekazywać Pani/Pana dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa, oraz podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Administratora.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
 7. Administrator zobowiązuje się do zabezpieczenie przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych przed dostępem osób nieupoważnionych.

Niniejsza informacja ma charakter wyłącznie informacyjny, nie stanowi żadnej podstawy w rozumieniu aktualnie obowiązujących przepisów prawnych.