zawodniczki Żoliborskiej Szkoły Boksu z trenerem

W dniach 26-30.03.2019 r. w Grudziądzu odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski Juniorek w boksie.

W klasyfikacji punktowej Mazowsze zajęło 5 miejsce natomiast medalowej miejsce 3.

Ogromny sukces odniosły zawodniczki Żoliborskiej Szkoły Boksu, które pod wodzą trenera Jacka Dymowskiego zdobyły dwa medale: złoty Jessica Żelazko w kat.54 kg, oraz srebrny Oliwia Toborek w kategorii 81 kg, natomiast podopieczna trenera Sławomira Żeromińskiego reprezentująca BKS Radomiak Radom Wiktoria Bartosiak medal brązowy w kategorii do 64 kg.

Składamy serdeczne GRATULACJE i podziękowania zarówno zawodniczkom jaki trenerom.

Natomiast dniach 27-30.03.2019 r. odbyły się  XIX Mistrzostwa Polski Seniorek w boksie , w których Mazowsze reprezentowało 7 zawodniczek.

Reprezentacja Mazowsza odniosła sukces zajmując zarówno w klasyfikacji punktowej jak i medalowej 3 miejsce, gdzie nasze reprezentantki zdobyły 5 medali i tak: Aleksandra Smuklerz w kat. 81 kg ,z BKS Radomiak Radom zdobyła złoty medal a druga podopieczna trenera Sławomira Żeromińskiego Agata Kaczmarska w kat. 75 kg. zdobyła medal srebrny.

W kategorii 69 kg Karolina Koszewska z Legia Fight Club zdobyła medal srebrny a brązowe medale Natalia Gajewska z KB Champion Wołomin w kat. 75 kg oraz Natalia Marczykowska w 69 kg. podopieczna trenera Adama Jabłońskiego z RKB Boxing Radom.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !