Województwo mazowieckie uzyskało najwyższą liczbę punktów i wygrało rywalizację wojewódzką w ramach zawodów łuczniczych 25. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich. Najlepszym klubem po raz kolejny Stowarzyszenie Łuczniczy Marymont! Do tego zawodniczki i zawodnicy Marymontu wywalczyli cztery medale.

Złoty medal i tytuł Mistrzów OOM oraz Mistrzów Polski Juniorów Młodszych wywalczyli w konkurencji zespołów mieszanych Zuzanna Bączyk i Jerzy Sputo. Jerzy, po wygraniu kwalifikacji (złote medale na odległościach 70, 50 oraz 30 metrów oraz srebro na dystansie 60 metrów), nie uległ nikomu również w indywidualnych strzelaniach pucharowych i wywalczył złoty medal i tytuły mistrzowskie OOM oraz MP.

Srebrny medal indywidualny zdobyła Zuzanna Bączyk. Co więcej, razem z koleżankami (Martyną Kobiałką, Elżbietą Litwin i Natalią Mazur) wywalczyła medal brązowy w konkurencji zespołowej.

Ponadto wysokie miejsca zajęli:

• Krystian Kryszkiewicz (Mazowsze Teresin) : 8.
  • Eryk Kryński (Marymont) : 13.
  • Martyna Kobiałka (Marymont) : 16.

8. miejsce zespołowo wywalczyły dziewczęta reprezentujące Mazowsze Teresin: Maria Małolepsza, Aleksandra Rutkowska, Klaudia Wójcicka i Iza Woźniak).

Rownież 8. lokatę zajęli kadeci Drukarza Warszawa (Tadeusz Majstrewicz, Maciej Michalak i Krzysztof Rak). W tejże konkurencji na 10. miejscu uplasowali się zawodnicy Mazowsza Teresin (Krystian Kryszkiewicz, Miłosz Olczak, Sebastian Błaszczyk i Mateusz Nguyen).

Natomiast 10. pozycję w konkurencji mikstów zajął zespół wojewódzki Mazowieckie I (Aleksandra Rutkowska i Tadeusz Majstrewicz).