W dniach 09-10.04.2021 r. w Chełmie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski Juniorek w zapasach kobiet. Złoty medal oraz kolejny tytuł Mistrzyni Polski obroniła Patrycja Gil kat. 57 kg -WLKS Siedlce. Srebro oraz tytuł vice Mistrzyni Polski w kat. 76 kg zdobyła Magdalena Kisielińska WLKS Siedlce, brąz w kategorii 50 kg zdobyła Elwira Sprzonczak – WLKS Siedlce. Brąz w kat. 57 kg zdobyła Wiktoria Karwowska AZS AWF Warszawa. V miejsce w kat. 76 kg zajęła Paulina Fituch RCSZ Olimpijczyk Radom

W klasyfikacji drużynowej WLKS Siedlce okazał się najlepszy zajmując I miejsce w Polsce!! Województwo Mazowieckie zajęło II miejsce w Polsce.

Juniorki:

Brązowy medal w kategorii 59 kg zdobyła Natalia Przeździk WLKS Siedlce także brązowy medal w kategorii 76 kg zdobyła Klaudia Kudelska WLKS Siedlce