Szanowni Państwo,

Drodzy Nauczyciele,

Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy, krajowy operator programu Szkolny Klub Sportowy udostępnia Państwu narzędzie elektroniczne pn. „Platforma SKS”. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że Państwo jako nauczyciele prowadzący zajęcia w ramach programu jesteście zobowiązani do korzystania z dziennika SKS. Doceniając Państwa ogromne zaangażowanie w realizację programu Szkolny Klub Sportowy opracowaliśmy narzędzie, które mamy nadzieję, będzie dużym ułatwieniem dla nas wszystkich. Zwracamy się z prośbą o szczegółowe zapoznanie się z załączoną instrukcją obsługi dziennika SKS przed rozpoczęciem korzystania z systemu. Po zapoznaniu się z instrukcją należy dokonać rejestracji, klikając w poniższy link i wypełniając formularz rejestracyjny:

www.szkolnyklubsportowy.pl/rejestracja

Po prawidłowo przeprowadzonej rejestracji konto nauczyciela będzie aktywne i można wtedy korzystać z niezbędnych funkcjonalności dziennika SKS. Do pełnej aktywacji dziennika niezbędna jest weryfikacja operatora wojewódzkiego. Logowanie następuje bezpośrednio po rejestracji lub po kliknięciu w poniższy link:

www.szkolnyklubsportowy.pl/logowanie

Testy sprawności fizycznej Informujemy, że do końca czerwca powinni Państwo zrealizować testy sprawności fizycznej w swoich grupach, a ich wyniki wprowadzić do modułu testów w dzienniku na platformie SKS. W załączniku przesyłamy szczegółową instrukcję realizacji testów oraz arkusz do wpisywania wyników.

Kontakt w sprawie dziennika SKS

Adres e-mail: kontakt@szkolnyklubsportowy.pl
Tel. do biura projektu – 22 569 9940

Przedstawiamy godziny pracy biura Projektu SKS:

Poniedziałek 7 – 20

Wtorek 7 – 20

Środa 7 – 20

Czwartek 7 – 20

Piątek 7 – 20

Sobota 9 – 15

Instrukcja korzystania z dziennika: Instrukcja korzystania z dziennika nauczyciela_SKS_wersja finalna

Instrukcja dotycząca testów sprawnościowych: Instrukcja testów sprawności fizycznej_SKS

Z poważaniem,

Zespół Projektów Instytutu Sportu – PIB
Krajowy Operator Programu SKS

UWAGA! Niezależnie od generowanych rachunków Unia Związków Sportowych będzie robiła wypłaty zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem wypłat.