Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele,

W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym oraz zmianą w systemie edukacji, przesyłamy niezbędne informacje dotyczące prawidłowego przeprowadzenia programu Szkolny Klub Sportowy 2017.

Pliki do pobrania:

Pismo do nauczycieli_SKS_31.08.2017

Instrukcja-użytkownika-systemu-SKS_nauczyciel_31.08.2017 

Chcielibyśmy podkreślić, że program SKS kontynuowany będzie od stycznia roku przyszłego. Z tego powodu prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami. Aby program mógł wystartować w roku 2018 BARDZO ISTOTNE jest aby postępowali Państwo zgodnie z nimi:

1) Testy sprawnościowe – decyzją Instytutu Sportu oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki czerwcowa edycja testów była pilotażowa (DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy je uzupełnili), kolejna edycja jesienna od będzie już obowiązkowa.

2) Dzienniki zajęć – decyzją MSIT, wszystkie dzienniki muszą zostać uzupełnione od miesiąca LUTEGO 2017 – dzięki temu dane statystyczne pozwolą na uruchomienie programu w przyszłym roku w danych szkołach.

3) Zmiana nauczyciela – W załączonej instrukcji znajduję się informacja dotycząca postępowania w przypadku zmiany nauczyciela w szkole:
WAŻNE: Zmiana może zostać dokonana jedynie po wcześniejszym uzupełnieniu dziennika od lutego przez poprzedniego nauczyciela.

4) Zmiana szkoły – Z powodu zmian w systemie szkolnictwa istnieje możliwość stworzenia 3 oraz 4 grupy w szkołach, które zostały połączone (gim do szkoły podstawowej lub ponadgimnazjalnej)

5) Wypłaty – Pierwszą wypłatę dla nauczycieli planujemy na miesiąc Październik. Z tego względu prosimy o zalogowanie się do dziennika ( dotyczy nauczycieli, którzy tego jeszcze nie zrobili): szkolnyklubsportowy.pl oraz uzupełnienia wszystkich zajęć od początku programu tz. Luty 2017. Do tej pory z woj. Mazowieckiego do dziennika SKS zarejestrowało się 1290 nauczycieli prowadzących 1540 grup do których przynależy 25 556 uczestników – Dziękujemy bardzo za ten wynik!
Prosimy również pozostałych nauczycieli o jak najszybszą rejestrację (do końca września).

Nowi nauczyciele wchodzący do programu powinni przesłać drogą elektroniczną oraz papierową:

oraz przesłać do dziennika elektronicznego: szkolnyklubsportowy.pl

Z poważaniem
Zespół SKS Mazowsze