Szanowni Państwo,
W związku ze zbliżającą się datą zakończenia I Edycji Programu Szkolny Klub Sportowy 2017 pragniemy Państwa poinformować, iż w dniu 17.12.2017 r zostanie zablokowana możliwość edycji dziennika zajęć.
Bardzo prosimy Wszystkich Nauczycieli, realizatorów zadania SKS, o uzupełnienie zaległości w dokumentacji jeżeli takie istnieją do tego terminu. Prosimy o sprawdzenie czy należycie rozliczyliście Państwo Projekt w 3 elementach:
Harmonogram zajęć – poprawne uzupełnienie dziennika
– dla nauczycieli pracujących od lutego do grudnia – 70 zajęć/ na grupę
– dla nauczycieli pracujących od września do grudnia – 30 zajęć/ na grupę
Testy Sprawności –dla spóźnialskich – w uzasadnionych przypadkach jest możliwość uzupełnienia danych w systemie
– instrukcja : Przesłać prośbę, poprzez Panel Dziennika Zajęć w wiadomości elektronicznej, z uzasadnieniem. Należy podać Id grupy (jest w Grupach ćwiczebnych)

Raporty zajęć – wymagane są od września do grudnia

Wszelkie uwagi i nieścisłości prosimy zgłaszać do dnia 17.12.2017 r..

Do tego dnia będziemy w stanie Państwu Pomóc i rozwiązać mam nadzieję wszystkie problemy, w szczególności dotyczące rozliczenia i wypłaty zaległych wynagrodzeń.
Uczulamy Nauczycieli , którzy prowadzą zajęcia i nie otrzymali do tej pory wynagrodzeń za miesiące wrzesień – październik i prosimy o pilny kontakt z biurem.
Po 17.12.2017 r. będzie uruchomiona procedura rozliczenia dotacji i nastąpi zwrot niewykorzystanych środków do budżetu Państwa.
Bardzo prosimy o poważne potraktowanie apelu i należyte uzupełnienie dokumentów Dzienniku.
Brak poprawnie prowadzonej dokumentacji skutkować będzie skreśleniem z list grup, a w szczególnych przypadkach z listy szkół oraz rozwiązaniem umowy i zakończenia współpracy.

Z poważaniem Donat Oleksów
Koordynator SKS woj. mazowieckiego