Szkolny Klub Sportowy

Szanowni Państwo,

W imieniu Unii Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza, pełniącego funkcję operatora programu SKS na terenie Województwa Mazowieckiego pragniemy bardzo serdecznie pogratulować i powitać w drugiej edycji programu Szkolny Klub Sportowy!

Zajęcia mogą Państwo prowadzić od dnia 01.09.2018 do 15.12.2018 (30 h na jedną grupę zajęciową) . Wszystkie dzieci biorące udział w Programie są objęte ubezpieczeniem.

Dokumenty potrzebne do rejestracji:

– umowa zlecenie – do wypełnienia oraz podpisania przez nauczyciela w zależności od ilości prowadzonych grup (umowa na 1, 2 – do wyboru). UWAGA!! BARDZO WAŻNE! Ze względu na powielające się błędy w roku ubiegłym, bardzo prosimy o wypełnienie rubryki ZGŁOSZENIE (informacje o zarobkach). Dzięki temu będziemy mogli odprowadzić odpowiednie składki ZUS. Dokument ten prosimy WYSŁAĆ DROGĄ POCZTOWĄ.:

– porozumienie – do podpisania przez dyrekcję szkoły. Dokument ten prosimy WYSŁAĆ DROGĄ POCZTOWĄ.

– regulamin – bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem zajęć. Dokumentu prosimy nie wysyłać do nas.

– wzór oświadczenia – dokument ten powinien zostać podpisany przez prawnych opiekunów dzieci (w przypadku uczniów pełnoletnich może zostać podpisane przez nich) – prosimy nie przesyłać do nas oświadczeń. Będzie na to odpowiednie miejsce do wgrania do dziennika elektronicznego.

– harmonogram wypłat – podobnie jak w zeszłym roku wypłaty będą robione zgodnie z załączonym harmonogramem

Adres do wysyłki dokumentów (umowa zlecenie oraz porozumienie): Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza, ul. Żołny 56a, 02-815 Warszawa

Bardzo prosimy również aby nauczyciele, którzy brali udział w poprzedniej edycji Programu, a teraz chcieliby zrezygnować lub zmniejszyć ilość grup o wiadomość mailową dotyczącą wszelkich zmian.

Istnieje również możliwość zwiększenia ilości grup dla nauczycieli biorących udział w Programie w roku ubiegłym. Tylko w przypadku jeżeli w szkole prowadzona była jedna grupa, mogą Państwo zwiększyć ilość do dwóch. Prosimy o informację mailową dotyczącą zwiększenia grup, przed podpisaniem umowy. Po naszej akceptacji będą mogli Państwo przesłać odpowiedni dokument.

Zapraszamy również do naszej grupy zamkniętej na portalu społecznościowym Facebook, która ułatwi nam kontakt z Państwem. Dzięki niej będą mogli Państwo być na bieżąco z Programem, a także wymieniać sie informacjami z innymi nauczycielami:

nazwa grupy: Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza – Szkolny Klub Sportowy 

Zapraszamy również do polubienia naszego fp: (https://facebook.com/uniasport) na którym znajdą Państwo informacje dotyczące innych projektów prowadzonych przez Unię Związków Sportowych.

W razie pytań bardzo prosimy o kontakt.

Z poważaniem

Zespół SKS Mazowsze

Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza

883-972-885

530-907-003

sks@uniasport.pl

Theme by Anders Norén