Szanowni Państwo,

Miło nam powitać Państwa w kolejnej edycji Programu „Szkolny Klub Sportowy”!

w celu rejestracji w tegorocznej edycji prosimy kierować się poniższą instrukcją:

1) do 28.02.2019 należy przesłać:

– umowa zlecenie – do podpisania przez nauczyciela prowadzącego zajęcia. Do wyboru umowa na jedną, dwie lub trzy grupy (do wyboru w zależności od ilości prowadzonych grup ćwiczebnych). Jeżeli nauczyciel prowadzi zajęcia w dwóch szkołach – prosimy o kontakt (inny wzór umowy). Dokument prosimy przesłać podpisany drogą pocztową.

Umowa na 1 grupę: POBIERZ

Umowa na 2 grupy: POBIERZ

Umowa na 3 grupy: POBIERZ

– porozumienie – do podpisania przez szkołę. W porozumieniu prosimy o zaznaczenie informacji o ilości grup w szkole, a także o wpisanie prowadzących zajęcia (&3 porozumienia). Dokument prosimy przesłać podpisany drogą pocztową. Prosimy przesyłać jedno porozumienie na szkołę. Prosimy również przesłać dokumenty dla wszystkich nauczycieli z jednej szkoły w jednej kopercie.

Porozumienie ze szkołą: POBIERZ

DOKUMENTY PROSIMY PRZESYŁAĆ DO 28.02.2019!

2) wzory zgód rodziców – do podpisania przez rodziców/opiekunów uczestników zajęć. Podpisane zgody prosimy o wgranie do dziennika elektronicznego.

wzor-oswiadczenia-pelnoletni-sks-mazowieckie

wzor-oswiadczenia-sks-przedstawiciel-ustawowy-mazowieckie

3) dziennik elektroniczny:

– Prosimy o zapoznanie się z „pismo do nauczycieli”, w którym znajdą Państwo informacje dotyczące rejestracji w dzienniku: dla nauczycieli kontynuujących pracę w programie, oraz dla nowych nauczycieli.

PISMO DLA NAUCZYCIELI: POBIERZ

– grupy zostaną aktywowane w momencie przesłania do naszego biura poprawnie podpisanych dokumentów – umowa zlecenie, porozumienie.

4) wypłaty wynagrodzeń:

W roku 2019 wypłaty robione będą na podstawie wgrywanych co miesiąc raportów. Raport prosimy wgrać do 10 dnia kolejnego miesiąca. W przypadku braku raportu wypłaty zostaną wstrzymane. Pierwsze wypłaty planujemy realizować w marcu.