Drodzy Nauczyciele!

Rozpoczął się ostatni miesiąc pracy w Programie SKS 2020. Program kończy się w dniu 15.12.

Raporty za zajęcia przepracowane w listopadzie prosimy wgrać do 8 grudnia. Wynagrodzenie zostanie wypłacone do dnia 15 grudnia.

Raporty za zajęcia przepracowane w grudniu (zakończenie zajęć to 15.12) prosimy wgrać jak najszybciej po zakończeniu zajęć. Wynagrodzenie zostanie wypłacone jak najszybciej przed zakończeniem roku.

Prosimy rozliczyć się również ze wszystkich zaległych miesięcy. Jeżeli mają Państwo do rozliczenia raporty z miesięcy luty-październik to jest to ostatnia szansa na otrzymanie wynagrodzenia.

Ostateczny termin rozliczenia projektu to 30.12. Po tym terminie, nie będzie możliwości uzupełnienia dziennika oraz otrzymania wynagrodzenia. Wszystkie sprawy dotyczące roku 2020 należy załatwić do końca 2020 roku.

Prosimy również o wgranie raportów zerowych za miesiące, w których nie prowadzili Państwo zajęć oraz uzupełnienie testów (nawet tych nie przeprowadzonych). Jest to ostatni miesiąc na uzupełnienie dziennika. W przypadku wyczerpania miejsc na edycję w roku 2021 odrzcucane będą te osoby, które nie wywiązały się z pełniego rozliczenia dziennika w roku 2020.

Pozdrawiamy

Zespół SKS Mazowsze